Jaukus trijų žvaigždučių viešbutis „Raganė“ talpina iki 35 svečių

Vos už devynių kilometrų nuo Kėdainių miesto centro įsikūrusiame 3 žvaigždučių viešbutyje „Raganė“ Jūs rasite visus patogumus, užtikrinsiančius turiningą, kokybišką ir jaukų poilsį bei viešnagę.

Čia galėsite pasimėgauti romantišku savaitgaliu, pasidžiaugti pirties bei sūkurinės vonios teikaimais malonumais, puikių virėjų su meile pagamintais patiekalais, “Raganės” darbuotojų profesionaliai organizuotais edukaciniais/degustaciniais užsiėmimais, banketais, furšetais, pokyliais.

Viešbutis “Raganė” Jums siūlo 12 įvairaus tipo kambarių: vienviečių, dviviečių, keturviečių, kambarį pritaikytą žmonėms su negalia ir turintį papildomą poilsio erdvę. Vienu metu viešbutyje gali apsistoti iki 35 svečių.

Visuose viešbučio kambariuose yra SMART televizija, nemokamas belaidis internetas (WiFi), veikiantis visoje viešbučio teritorijoje, praktiškas sanitarinis kambarys. Savo automobilį galėsite saugiai laikyti nemokamoje viešbučio automobilių stovėjimo aikštelėje. Atvykdami galite atsivežti ir savo augintinius.

Viešbučio “Raganė” registratūra dirba visą parą.

Galime užtikrinti, kad viešbutis „Raganė“ Kėdainių r., Sirutiškyje suteiks Jums puikiausią poilsį, jaukiausią viešnagę ir maloniausius potyrius už patrauklią kainą.

Kambario Nr. Kambario tipas Kambario kaina Eur su PVM (be pusryčių)*
 1, 4, 5 ir 6  Dvivietis (2 viengulės lovos arba dvigulė lova)  30,00
 2  Dvivietis (1 didelė dvigulė lova)  40,00
 3  Vienvietis  25,00
 7  Dvivietis su poilsio kambariu  45,00
 1A , 2A, 3A ir 4A  Keturvietis (4 viengulės lovos)  50,00
 5A  Dvivietis (pritaikytas žmonėms su negalia)  35,00

* Pusryčių kaina – 5 Eur/asm.

Papildoma vieta vaikui iki 4 metų – nemokamai.
Papildoma vieta vaikui nuo 4 metų ar suaugusiam asmeniui – 10,00 Eur.

viesbutis

PasidalintiShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someone