UAB “Raganė” veiklą pradėjo 1993-iųjų metų vasarį, Sirutiškio k., Kėdainių r. sav. Pirmieji nepriklausomos Lietuvos metai buvo pradžia ne tik mūsų įmonei, bet ir daugeliui kitų. “Ištrūkę” į laisvę menkai supratome kas tas verslas ir nuo ko pradėti, tačiau visada buvo ir yra mintis, idėja bei nuoširdus ir stiprus noras ją įgyvendinti. Pradėjome nuo kaimo parduotuvės, vėliau įrengėme nedidelį viešbutį, dar po kelerių metų – kavinę, konferencijų ir pokylių salę. Siekdami patenkinti mažųjų kėdainiečių poreikius – 2013 m. pradžioje juos pakvietėme į vienintelį tuo metu Kėdainiuose veikusį vaikų pramogų kambarį.

Nesustojome ir toliau: pačioje Kėdainių miesto širdyje, Josvainių g., atidarėme “Raganės” filialą – “Kepinių namai”, kurio produkcija atitinka ir pačių įnoringiausių klientų poreikius. Klientams siūlome gardžių, aukštos kokybės konditerinių gaminių, sočių, karštų užkandžių, sriubų, įvairių gėrimų bei desertų.

Nepaliaudami ieškome naujovių, suteiksiančių maloniausius potyrius, neišblėstančius prisiminimus apie drauge praleistą laiką su savo šeima: vaikais, tėvais, seneliais, su mylimaisiais, artimais draugais, bičiuliais ar verslo partneriais. Siekdami savo įmonės veiklos tikslo kviečiame visus į atsinaujinusią „Raganės“ kavinę-parduotuvę, kurioje galėsite ne tik paskanauti daugiau kaip 15 rūšių, įvairiausių skonių rankų darbo virtinukų, bet ir įsigyti Lietuvos amatininkų rankomis sukurtų dirbinių, pagamintų maisto produktų bei gėrimų. Tiek mažuosius, tiek ir jau ūgtelėjusius vaikus sudominsime „Pagranduko virtuvėlėje“, kurioje, pasitelkdami žaidimus, pasakojimus ir aktyvų vaikų dalyvavimą, drauge kepsime Pagranduką ar raitysime pačius skaniausius virtinukus.

Kartu su Jumis norime ištarti TAIP – lietuviškai rankų darbo produkcijai, senųjų tradicijų, amatų ir kulinarinio paveldo puoselėjimui bei turiningam laisvalaikio praleidimui!

Kurkim tradicijas drauge! Mes siekiame, jog kiekviena Jūsų viešnagė „Raganėje“ virstų gražiausiu atsiminimu ir malonia tradicija.

Su geriausiais linkėjimais
savininkė Daiva Žiupsnienė

 

PasidalintiShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someone