Pramogos vaikams ir tėveliams! Nepamirštami gimtadieniai ir vaikų šventės!

“Raganės” vaikų pramogų kambarys – tai žaidimų erdvė, kurioje linksmai ir aktyviai leidžiamas laisvalaikis, švenčiami vaikų gimtadieniai, krikštynos, jubiliejai bei kitos šeimos šventės. Pas mus galima iki valiai maudytis kamuoliukų baseine, lakstyti po kliūčių ruožą, rėkauti, verstis kūlversčiais, laipioti, žaisti, čiuožinėti, slėptis ir linksmintis. Juk geriausias poilsis vaikams – laisvė ir šėliojimas. Čia gausu ne tik žaislų, bet ir edukacinių priemonių, skirtų Jūsų vaiko lavėjimui, ugdymui, jį supančios aplinkos pažinimui.

Kol vaikai linksminsis, tėveliai gali ramiai pabendrauti, pasimėgauti kava ar arbata, paskanauti „Raganėje“ pagamintų užkandžių ar įvairių skonių virtinukų.

Norime suteikti galimybę švęsti šventę, o ne ja rūpintis, gerai ir linksmai praleisti laiką vaikučiams, tėveliams bei svečiams. Tikimės, kad šventė vaikų kambaryje „Raganė“ visiems paliks neišdildomą įspūdį!

“Raganės” vaikų pramogų kambarys mažųjų lankytojų ir jų tėvelių laukia kiekvieną dieną nuo 11 iki 19 val., o penktadienį ir šeštadienį iki 21 val..

Apsilankymas pažaisti
30 min. 3,00 Eur/asm.
1 val. 5,00 Eur/asm.
kiekvienas sekantis pusvalandis 2,00 Eur/asm.
Šventės rezervavimas
2 val. 70,00 Eur
kiekvienas sekantis pusvalandis 10,00 Eur
Animatorius (personažas)
~ 1 val. 50,00 Eur

 

Žaidimų kambarys rezervuojamas asmeniškai Jums – kiti lankytojai Jūsų šventės tikrai nesutrukdys! Visos rezervacijos galioja tik sumokėjus užstatą, kurio dydis – 20 Eur.

Vis dar abejojate? Atvykite ir įsitikinkite patys, kad „Raganės“ vaikų pramogų kambaryje Jums ir Jūsų vaikams tikrai patiks!

Verta žinoti: apsilankant žaidimų kambaryje vaikams būtina turėti kojinytes (geriausia neslidžiais padukais) ar naminę avalynę (nekietais padukais). Tėvelių patogumui siūlome taip pat turėti naminę avalynę ar storesnes kojines. Su lauko avalyne žaidimų kambaryje vaikščioti draudžiama tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Tortas, vaišės ir gėrimai užsakomi kavinėje “Raganė”. Gaminamų vaikiškų tortų nuotraukos ČIA.

PasidalintiShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someone