Pramogos vaikams ir tėveliams! Nepamirštami gimtadieniai ir vaikų šventės!

“Raganės” vaikų pramogų kambarys – tai žaidimų erdvė, kurioje linksmai ir aktyviai leidžiamas laisvalaikis, švenčiami vaikų gimtadieniai, krikštynos, jubiliejai bei kitos šeimos šventės. Čia gausu ne tik žaislų, bet ir edukacinių priemonių, skirtų Jūsų vaiko lavėjimui, ugdymui, jį supančios aplinkos pažinimui. Erdviame “Raganės” vaikų pramogų kambaryje yra įrengta žaidimų aikštelė su įvairiomis čiuožyklomis, batutu, kamuoliukų baseinu ir kliūčių ruožu, kurioje vienu metu gali linksmai šėlti iki 20 vaikų.  Mes siekiame, kad šeima kuo daugiau laiko praleistų drauge, todėl šiame žaidimų kambaryje įrengėme ir poilsio zoną tėveliams. Pasirūpinome, kad Jūs, stebėdami linksmai žaidžiančius savo vaikus, galėtumėte pasimėgauti gardžia kava ar kvapnia žolelių arbata, paskanauti įvairių, “Raganėje” pagamintų desertų bei užkandžių. Jeigu pageidausite paįvairinti šventę – Jums pasiūlysime animatoriaus (personažo) programą. Jis padės apjungti visus bendrai veiklai, nuotaikingais žaidimais ir kita vaikams įdomia veikla sukurs linksmą, ypatingą šventės nuotaiką.

“Raganės” vaikų pramogų kambarys mažųjų lankytojų ir jų tėvelių laukia kiekvieną dieną nuo 11 iki 21 val.

Apsilankymas pažaisti
30 min. 1,40 Eur/asm.
1 val. 2,00 Eur/asm.
kiekvienas sekantis pusvalandis 0,80 Eur/asm.
Šventės rezervavimas
2,5 val. 40,00 Eur
kiekvienas sekantis pusvalandis 7,00 Eur
Animatorius (personažas)
~ 1 val. 25,00 Eur

 

Žaidimų kambarys rezervuojamas asmeniškai Jums – kiti lankytojai Jūsų  šventės tikrai nesutrukdys! Visos rezervacijos galioja tik sumokėjus užstatą, kurio dydis – 15 Eur.

Vis dar abejojate? Atvykite ir įsitikinkite patys, kad „Raganės“ vaikų pramogų kambaryje Jums ir Jūsų vaikams tikrai patiks!

Verta žinoti: apsilankant žaidimų kambaryje vaikams būtina turėti kojinytes (geriausia neslidžiais padukais) ar naminę avalynę (nekietais padukais). Tėvelių patogumui siūlome taip pat turėti naminę avalynę ar storesnes kojines. Su lauko avalyne žaidimų kambaryje vaikščioti draudžiama tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Tortas, vaišės ir gėrimai užsakomi kavinėje “Raganė”. Mūsų gaminamų tortų nuotraukos ČIA.

PasidalintiShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someone