„Pagranduko virtuvėlėje“ kviečiame tyrinėti, pažinti ir mokytis kartu!

Vaiko gimtadienis – tai graži, ypatinga, linksma ir neužmirštama šventė. Mažieji verti tik pačių šilčiausių jausmų, nuostabiausių emocijų ir neblėstančių atsiminimų iš vaikystės. „Raganės“ edukacinis gimtadienis – tai ypatinga kūrybinė šventė visai šeimai ir draugams! Jums siūlome programą, kurios metu vaikai „Pagranduko virtuvėlėje“ išgirs PAGRANDUKO arba VIRTINUKO istoriją, kaip ir iš ko jie yra gaminami, ne tik pamatys, bet ir patys dalyvaus gamybos bei kepimo procese. Po beveik dvi valandas truksiančio „darbo“ virtuvėlėje bei šventinio stalo serviravimo, Jūsų vaikai vaišins Jus ir savo svečius pačių rankytėmis pagamintais gaminiais bei visi kartu linksmai tęsite gimtadienio šventę!
Tortas, vaišės ir gėrimai užsakomi kavinėje “Raganė”. Mūsų gaminamų tortų nuotraukos ČIA.
Na, o jei turite sugalvoję norimą temą, bet nežinote kaip tai įgyvendinti, nusiminti tikrai neverta. Pasidalinkite savo mintimis su mumis ir užtikriname, jog drauge sukursime stulbinančią šventę!
 ***
EDUKACINĖ ŠVENTĖ „PAGRANDUKO VIRTUVĖLĖJE“

Tėveliams, pasirinkusiems švęsti savo mažylio gimtadienį ar kokią kitą šventę „Raganėje“, siūlome edukacinę programą, kurios metu vaikai „Raganės“ Pagranduko virtuvėlėje keps ir dekoruos savąjį Pagranduką bei patys gaminsis šventinius pietus: Bobutės virtinukus, Kiškio varškėtukus ar Dieduko picą. Baigę maisto gamybą, mažieji savarankiškai pasidengs bei pasipuoš savo stalą ir, atsinešę savo rankytėmis pagamintus pietus,  gardžiai pasistiprins. Šauniai Pagranduko virtuvėlėje padirbėję ir pasivaišinę vaikai galės linksmai išsišėlti vaikų pramogų kambaryje, taip užbaigdami savo nepaprastą šventę „Raganėje“.

Edukacinė programa:

 1. Pagranduko pasaka, jo kepimas ir dekoravimas
 2. Pietų patiekalo gamyba (pasirenkama: Bobutės virtinukai/Dieduko pica/Kiškio varškėtukai)
 3. Šventinio stalo serviravimas, puošimas
 4. Vyriausiojo virėjo diplomas
 5. Vaikų pramogų kambarys
 6. Gėrimai (kompotas/stalo vanduo)

Grupės dydis iki 20 vaikų, trukmė 2 – 2,5 val., kaina – 9,00 Eur/asm., bet ne mažiau 70 Eur.

***

EDUKACIJA „MES IŠKEPSIM PAGRANDUKĄ…“

Edukacijos metu jos dalyviai bus linksmai, žaismingai įtraukti į Pagranduko pasaką ir Virtinuko kilmės istoriją. Pirmoje programos dalyje vaikai  gamins, keps ir puoš savuosius du Pagrandukus, vieną iš kurių pasiūlysime parnešti namo ir pavaišinti namiškius. Virtinukų gamyba ir linksmoji viktorina – antroji programos dalis, leisianti vaikams sužinoti miltų kilmę, jų rūšių įvairovę bei išbandyti skirtingus virtinukų raitymo būdus ir rasti atsakymus į iškilusius klausimus. Susitikimo pabaigoje visų lauks nuotaikingos dainos ir gardūs, savo rankomis pagaminti pietūs linksmų draugų būryje.

Edukacinė programa:

 1. Pagranduko pasaka ir Virtinuko kilmės istorija
 2. Pagranduko kepimas ir dekoravimas
 3. Virtinukų gamyba
 4. Linksmoji viktorina, saldūs prizai
 5. Gėrimai (kompotas/stalo vanduo)

Grupės dydis iki 20 vaikų, trukmė 1,5 val., kaina – 6,00 Eur/asm., bet ne mažiau 50 Eur.

pagrand

PasidalintiShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someone