„Pagranduko virtuvėlėje“ kviečiame tyrinėti, pažinti ir mokytis kartu!

Vaiko gimtadienis – tai graži, ypatinga, linksma ir neužmirštama šventė. Mažieji verti tik pačių šilčiausių jausmų, nuostabiausių emocijų ir neblėstančių atsiminimų iš vaikystės. „Raganės“ edukacinis gimtadienis – tai ypatinga kūrybinė šventė visai šeimai ir draugams! Jums siūlome programą, kurios metu vaikai „Pagranduko virtuvėlėje“ išgirs PAGRANDUKO arba VIRTINUKO istoriją, kaip ir iš ko jie yra gaminami. Ne tik pamatys, bet ir patys dalyvaus gamybos procese. Po beveik dvi valandas truksiančio „darbo“ virtuvėlėje bei šventinio stalo serviravimo, Jūsų vaikai vaišins Jus ir savo svečius pačių rankytėmis pagamintais gaminiais bei visi kartu linksmai tęsite gimtadienio šventę!
***
Vaišės ir gėrimai užsakomi kavinėje “Raganė”.
Tortą ir kitus saldumynus kviečiame įsigyti kepyklėlėje „Kepinių namai“ Josvainių g. 2, Kėdainiuose. Gaminamų tortų nuotraukos ČIA. O jei norite, galite atsinešti savo tortą (būtinas pirkimo kvitas).
***
Na, o jei turite sugalvoję norimą temą, bet nežinote kaip tai įgyvendinti, nusiminti tikrai neverta. Pasidalinkite savo mintimis su mumis ir užtikriname, jog drauge sukursime stulbinančią šventę!

 

EDUKACINĖ ŠVENTĖ „PAGRANDUKO VIRTUVĖLĖJE“

Tėveliams, pasirinkusiems švęsti savo mažylio gimtadienį ar kokią kitą šventę „Raganėje“, siūlome edukacinę programą, kurios metu vaikai keps ir dekoruos savąjį Pagranduką bei patys gaminsis šventinius pietus: Bobutės virtinukus, Kiškio varškėtukus ar Dieduko picą.

Edukacijos metu jos dalyviai bus linksmai, žaismingai įtraukti į Pagranduko pasaką ir Virtinuko kilmės istoriją. Pirmoje programos dalyje vaikai gamins, keps ir puoš savuosius du Pagrandukus, vieną iš kurių pasiūlysime parsinešti namo ir pavaišinti šeimyną. Šventinių pietų gamyba ir linksmoji viktorina – antroji programos dalis. Viktorinos metu vaikai sužinos miltų kilmę, jų rūšių įvairovę bei išbandys skirtingus virtinukų raitymo būdus bei ras atsakymus į iškilusius klausimus.

Baigę maisto gamybą, bei linksmąją viktoriną, mažieji savarankiškai pasidengs bei pasipuoš šventinį stalą.

Pagranduko virtuvėlėje padirbėję ir pasivaišinę vaikai galės linksmai pašėlti vaikų pramogų kambaryje, taip užbaigdami savo nepaprastą šventę „Raganėje“.

 

Edukacinė programa su vaikų pramogų kambariu:

 1. Pagranduko pasaka, jo kepimas ir dekoravimas
 2. Pietų patiekalo gamyba (pasirenkama: Bobutės virtinukai/Dieduko pica/Kiškio varškėtukai)
 3. Šventinio stalo serviravimas, puošimas
 4. Vyriausiojo virėjo diplomas
 5. Vaikų pramogų kambarys
 6. Gėrimai (kompotas/stalo vanduo)

Grupės dydis iki 20 vaikų, trukmė 2 val., kaina – 10,00 Eur/asm., bet ne mažiau 90 Eur.

***

Edukacinė programa be vaikų pramogų kambario:

 1. Pagranduko pasaka ir Virtinuko kilmės istorija
 2. Pagranduko kepimas ir dekoravimas
 3. Virtinukų gamyba
 4. Linksmoji viktorina, saldūs prizai
 5. Gėrimai (kompotas/stalo vanduo)

Grupės dydis iki 20 vaikų, trukmė 1,5 val., kaina – 7,00 Eur/asm., bet ne mažiau 70 Eur.

pagrand

PasidalintiShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someone